Sektörler

Bize Ulaşın

Sitemiz Hakkında Açıklamalar;

Açılmış olan www.payasisrehberi.com sitemiz Payas’daki tüm iş yerlerini kapsayan genel bir iş rehberi sitesidir. Rehber denilince akla gelmesi gereken aradığını kesinlikle bulabilmek, aranıldığında da bulunabilmek.

Şu ana kadar rehber niteliğinde; rehber, katalog ve dergi gibi bir takım çalışmalar yapılmıştır  ama maalesef sağlıklı bir şekilde aranılanın işyerinin, kolayca ve kesin bir şekilde bulunabildiği bir çalışma ortaya çıkmamıştır. Sadece reklam veren firmalar o katalogda yer almaktadır ve sadece onlara dağıtılmaktadır. Bu nedenle yeterince insana ulaşamaması ve reklam veren iş yerleri dışında kayıtların olmaması, rehber niteliğini taşımamaktır.

Amacımız; Payas’daki bütün iş yerlerini tek tek ziyaret ederek yaptıkları işleri, adres ve telefon bilgilerini kaydederek site içerisinde sağlıklı bir şekilde yer vermeye çalışıyoruz. Arkadaşlarımız bölge bölge tüm işyerlerini ziyaret ederek adres, telefon ve reklam kayıtlarını toplamaktadır. Şu an bile sitemizden binlerce kayıda ulaşabilirsiniz. Amacımız, en küçük iş yerinden fabrikasına kadar tüm işletmeleri site içerisinde kendi meslek grupları içerisine kaydedip yayınlamaktır. Böylece tüm iş yerlerinin kendine ait bir sitesi olmuş olacaktır. Hayırlı olsun!.

Ayrıca; site içerisinde haber ve ilanlar bölümü yer alacaktır. Burada firmalar kendi haberlerini açılışlarını, kampanyalarını ve ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabileceklerdir. İkinci el oto ve makinaları, emlak satış ve kira ilanlarını yine ücretsiz olarak yayınlamaktayız.

Payas  ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla hazırlamış olduğumuz www.payasisrehberi.com
içinde bulunduğumuz yüzyılda iletişimin daha kolay anlaşılmasında insanlarımızın hizmetine sunma
arzusu ve gayreti içindeyiz. Payas ekonomik potansiyelini öne çıkaracak, ekonominin
gelişmesini sağlayacak; ticari, sanayi, sosyal ve kültürel konularda yoğun rekabetin yaşandığı
dünyada ulaşımın sağlanması hususunda www.payasisrehberi.com  sitemizle adetaPayas
İş Firmalarının bir kimliği şeklinde sitemiz içerisinde yer almaya davet ediyoruz. 

                                                                

PAYAS İŞ REHBERİ

Gsm:0506 814 69 34

idoreklam@hotmail.com